280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Kodály Zoltán büsztje

597. Magyar szobrász, 20. sz. második fele

Kodály Zoltán büsztje

gipsz

m: 37 cm

j.j.l.: olvashatatlan