485. Gráber Margit (Budapest, 1895 - Budapest, 1993)
Olvasó fiú, 1946
olaj, karton
51,5*60 cm
j.b.l.: Gráber, Kiállítva: Home Galéria, Író - olvasó találkozó, 2005 június