280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Olvasó fiú, 1946

485. Gráber Margit (Budapest, 1895 - Budapest, 1993)

Olvasó fiú, 1946

olaj, karton

51,5*60 cm

j.b.l.: Gráber, Kiállítva: Home Galéria, Író - olvasó találkozó, 2005 június