280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Kalapos férfi

446. Mednyánszky László báró (Beckó, 1852 - Bécs, 1919)

Kalapos férfi

ceruza, papír

185*140 mm

j.j.l.: Mednyánszky