280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Rafael és Fornarina, 1908 (VÉDETT - NO EXPORT)

430. Fáy Dezső (Budapest, 1888 - Budapest, 1954)

Rafael és Fornarina, 1908 (VÉDETT - NO EXPORT)

olaj, karton

57*45 cm

j.n. Reprodukálva: Elek Artúr, Fáy Dezső festő és illusztrátor, Amicus Kiadó, 1929.o.n.