280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Íriszes csendélet

517. Farkasházy Miklós (Budapest, 1895 - Budapest, 1964)

Íriszes csendélet

akvarell, papír

600*430 cm

j.j.l.: Farkasházy