280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Tálalószekrény

617. Tálalószekrény

207*129*63 cm

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és mahagóni intarziás díszítéssel, felső részén 3 kis fiókkal, 1 db kulccsal, sérült