280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Egyajtós szekrény

618. Egyajtós szekrény

178*98*50 cm

Nyugat - Magyarország, 18. sz. vége, tömör fenyőfa faragott díszítéssel, eredeti zárszerkezettel, 1 db kulccsal