280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Kompozíció

523. Gyarmathy Tihamér (Pécs, 1915 - Budapest, 2005)

Kompozíció

litográfia, papír

410*495 mm

j.j.f.: Gyarmathy b.l.: Gyarmathy