280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Fehér blúzos lány portréja

482. Czene Béla (1880 körül - 1944 körül)

Fehér blúzos lány portréja

olaj, vászon kartonra ragasztva

38*49 cm

j.b.l.: Czene B.