280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Tájkép lovaggal"

530. Kádár János Miklós (Budapest, 1939 - )

"Tájkép lovaggal"

olaj, farost

55,5*69,5 cm

j.j.l.: Kádár J. M.