280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Déli pihenő

438. Járitz Józsa (Budapest, 1893 - Budapest, 1986)

Déli pihenő

akvarell, ceruza, papír

245*335 mm

j.j.l.: Járitz