280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Láda

613. Láda

34*63,5*32 cm

Nyugat-Európa, 18. sz., tömör diófa, faragott díszítéssel kovácsoltvas fogantyúkkal és pántokkal, belsejében ládafiával, zárszerkezet hiányzik