280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Az öreg fa, 1967

514. Szász Endre (Csíkszereda, 1926 - Mosdós, 2003)

Az öreg fa, 1967

olaj, műlemez

52,5*49 cm

j.j.l.: Szász Endre 1967