280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Kőrengeteg" 1979

524. Patay László (Rév-Komárom, 1931 - 2002)

"Kőrengeteg" 1979

olaj, farost

90*70 cm

j.j.l.: Patay 79