280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Nyári virágok

415. Biai - Föglein István (Besztercebánya, 1905 - Budapest, 1974)

Nyári virágok

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.f.: Biai-Föglein István