249. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-621]
622-641
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-767]
Anna Margit
Csendélet fekete retkekkel, 1940
622. tétel
Scheiber Hugó
Nagyvárosi fények
623. tétel
Pál István
"Salome", 1927
624. tétel
Istókovits Kálmán
Társaság a szabadban
625. tétel
Pálffy Péter
Magányos lovas, 1925 körül
626. tétel
Orbán Dezső
"Patak partján"
627. tétel
Vén Emil
Asztali csendélet
628. tétel
Schéner Mihály
Sikátor
629. tétel
Breznay József
Balatoni szőlődomb ősszel
630. tétel
Vén Emil
"Kulacsos csendélet"
631. tétel
Legat, Albert
Hölgyek enteriőrben, 1946
632. tétel
Kotász Károly
Pihenő vándorcirkusz
633. tétel
Demjén Attila
"Acicastello", 1964
634. tétel
Tibor Ernő
Holland kikötő
635. tétel
Schéner Mihály
Kikötő vörös vitorlákkal
636. tétel
Schéner Mihály
Tihany
637. tétel
Pleidell János
Dombos táj
638. tétel
Schéner Mihály
Téli fények
639. tétel
Jándi Dávid
Őszi csendélet ablakban, 1912
640. tétel
Kunt Ernő
Reggeli a kertben, 1978
641. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-621]
622-641
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-767]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS