249. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
662-681
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-767]
Czene Béla
Leányportré
662. tétel
Molnár Erzsébet, Falvayné
Támaszkodó akt
663. tétel
Molnár Erzsébet, Falvayné
Szende akt
664. tétel
Kondor Béla
Jelenet
665. tétel
Szemethy Imre
"Széljegyzetek Casanovához", 1976
666. tétel
Porkoláb Zoltán
Júdás csókja, 1996
667. tétel
Porkoláb Zoltán
"Kis Pieta", 1988
668. tétel
Bugár Jenő
I. világháborús karikatúrák, 4 db, 1916
669. tétel
Pleidell János
Bocca della verita
670. tétel
Gulácsy Lajos
Veronai utcarészlet
671. tétel
Márffy Ödön
"Almaszüret" (vázlat)
672. tétel
Perlrott - Csaba Vilmos
Kopár fák, 1928
673. tétel
Schéner Mihály
Hármas kép
674. tétel
Róna Klára, Klie Zoltánné
Férjem a parkban
675. tétel
Róna Klára, Klie Zoltánné
Vonaton
676. tétel
Frank Frigyes
Virágcsendélet, 1976
677. tétel
Frank Frigyes
"Virágok barna széken", 1970
678. tétel
Schéner Mihály
Háromkirályok imádása
679. tétel
Streckenbach, Max Theodor
Piros virágok
680. tétel
Bornemisza László
Esti meseváros
681. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
662-681
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-767]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS