249. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
682-701
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-767]
Remsey Jenő György
"Meditáció", 1970
682. tétel
Mosshammer György
Önarckép két hallal, 1967
683. tétel
Chován Lóránt
Férfi portré
684. tétel
Klie Zoltán
"Ecce homo" ("Az ember 1945-ben")
685. tétel
Aknay János
Kompozíció, 1979
686. tétel
Aknay János
Alakok, 1969
687. tétel
Mattis - Teutsch János , ifj.
Anya gyermekével
688. tétel
Pauer Gyula
"Sárga négyzethálós"
689. tétel
Fáy Dezső
Falnál támaszkodó, 1933
690. tétel
Bartl József
Visszavonva
691. tétel
Bartl József
Visszavonva
692. tétel
Gyarmathy Tihamér
Fekete-fehér kompozíció
693. tétel
Szentgyörgyi Kornél
Maszkok
694. tétel
Kokas Ignác
"Téli világ", 1973
695. tétel
Juris Ibolya
Lányportré
696. tétel
Váli Dezső
"Álmodozó műterem", 2004
697. tétel
Kolozsváry Zsigmond
Kompozíció, 1975
698. tétel
Schéner Mihály
"Az emlékek kiterjesztése"
699. tétel
Hincz Gyula
Szentendrei házak, 1936
700. tétel
Klie Zoltán
Vízparti jelenet
701. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
682-701
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-767]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS