249. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
722-741
[742-761]
[762-767]
Berki Viola
Profán Szent Rókus
722. tétel
Danasegar, Saminadin
Hátakt, 2004
723. tétel
Bartha László
Kötéltánc, 1973
724. tétel
Marosán Gyula
Fejek, 1985
725. tétel
Fried Pál
"Ha megversz is imádlak én"
726. tétel
Szabó Vladimir
"Festő és modell", 1984
727. tétel
Sassy Attila
Női portré, 1964
728. tétel
Hatvany Ferenc, báró
Hölgyportré
729. tétel
Müller Árpád
"Szibilla", 2001
730. tétel
Icart, Louis
"Thoroughbreds", 1938
731. tétel
Fenyő Andor Endre
"Falu a Balatonnál", 1968
732. tétel
Szentgyörgyi Kornél
Két lány
733. tétel
Breznay József
Csendélet, 1968
734. tétel
Szász Endre
A piros szemű hal, 1966
735. tétel
Szász Endre
Az öreg bölcs
736. tétel
Kurucz D. István
"Novemberi táj", 1969
737. tétel
Kurucz D. István
Gémeskútnál, 1974
738. tétel
Szász Endre
Emlék
739. tétel
Szász Endre
Allegorikus alak
740. tétel
Szász Endre
Magyar királyok - 12 lapos mappa
741. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
722-741
[742-761]
[762-767]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS