249. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-767]
Magyar festő, 20. sz. első fele
Bábonyi táj
441. tétel
Bánó Dezső, id.
Domboldal napsütésben, 1912
442. tétel
Glatz Oszkár
Pásztorfiú, 1919
443. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Domboldal tehenét legeltető pásztorral, 1956
444. tétel
Bosznay István
Piknikezők, 1924
445. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Dombos táj
446. tétel
Benczúr Béla
Dombvidék
447. tétel
Wellmann Róbert
Hegyvidéki táj udvarházzal, 1912
448. tétel
Neogrády Antal
A vadász
449. tétel
Mendlik Oszkár
Kikötőrészlet gőzhajóval
450. tétel
Bruck Lajos
"Virágszedés"
451. tétel
Szepesi Kuszka Jenő
Alkonyi vízpart
452. tétel
Domján József
Tanya gémeskúttal, 1936
453. tétel
Domján József
Jegenyés út, 1936
454. tétel
Pólya Tibor
Horgászok
455. tétel
Tölgyessy Artúr
Halászbárkák
456. tétel
Magyar - Mannheimer Gusztáv
Mediterrán táj, 1907
457. tétel
Iványi - Grünwald Béla
Vízparton
458. tétel
Boemm Ritta, Fehér Kálmánné
Nagybányai udvar szikrázó napsütésben
459. tétel
Edvi - Illés Aladár
Virágzó mandulafa
460. tétel
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-767]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS