249. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-767]
Rippl - Rónai József
"Pista meg a gyerekek rakják az asztagot", 1920
541. tétel
Rippl - Rónai József
Férfiportré (Dobossy Pál képmása?), 1920
542. tétel
Ferenczy Valér
Nagybánya napfényben
543. tétel
Iványi - Grünwald Béla (Somogysom, 1867 - Budapest, 1940) műhelye
Falurészlet kőhíddal
544. tétel
Tornyai János
Alkony
545. tétel
Erdélyi Mihály
Falurészlet
546. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Pihenő menyecske
547. tétel
Falu a patak mentén
548. tétel
Moldován István
Parkban
549. tétel
Magyar festő
Árnyas út a parkban, 1924
550. tétel
Olgyay Ferenc
Virágzó bokrok
551. tétel
Berkes Antal
Kisasszonyok a parkban, 1926
552. tétel
Ferenczy Valér
Parkrészlet
553. tétel
Olgyay Ferenc
Rózsafák
554. tétel
Vörös Géza
Szilvaszedő - Család - Jelenet, 3 db
555. tétel
Kernstok Károly
Táj fákkal (Erdei táj) 1910 körül
556. tétel
Márffy Ödön
Önarckép,1920-as évek vége
557. tétel
Istókovits Kálmán
Folyópart ladikokkal
558. tétel
Márffy Ödön
Őszi munkák, 1920-as évek
559. tétel
Endre Béla
Mártélyi részlet
560. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-767]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS