249. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-767]
Ulrich Géza
Budapesti részlet
561. tétel
Turmayer Sándor
Tabáni részlet
562. tétel
P. Kováts Ferenc
Kecskék a Zazar-parton
563. tétel
Mihalik Dániel
Falurészlet
564. tétel
Mosshammer György
Balatoni kilátás, 1937
565. tétel
Farge, Pierre
Párizsi részlet
566. tétel
Pap Gyula
"Visegrádi táj", 1957
567. tétel
Herman Lipót
Fürdőzők
568. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Csatajelenet
569. tétel
Endre Béla
"Tiszaparti fűzfák"
570. tétel
Herman Lipót
Nimfák
571. tétel
Szantruček Jenő
Kisvárosi részlet
572. tétel
Perlrott - Csaba Vilmos
A párizsi Notre-Dame, 1930-as évek
573. tétel
Lauterbach, Julius K.
Tengerparti sziklák
574. tétel
Edvi - Illés Ödön
Kéklő tenger
575. tétel
Halasi Horváth István
A Badacsony látképe, 1960
576. tétel
Csók István
Szivárványos Balaton
577. tétel
Romek Árpád
Sziklás tengerpart
578. tétel
Cserepes István
Hajók a Dunán, 1936
579. tétel
Szlányi Lajos
Szolnoki Tisza-part
580. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-767]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS