249. 19. és 20. századi festmények > Júdás csókja, 1996

667. Porkoláb Zoltán (1962 - )

Júdás csókja, 1996

olaj, vászon

30*122 cm

j.k.l.: Porkoláb Z. 96. "Oppo"