249. 19. és 20. századi festmények > Piros virágok

680. Streckenbach, Max Theodor (Eckernförde, 1865 - Eckernförde, 1936)

Piros virágok

olaj, vászon

75*64,5 cm

j.j.l.: M. Streckenbach