249. 19. és 20. századi festmények > Kéklő tenger

575. Edvi - Illés Ödön (Tolmács, 1877 - Budapest, 1945)

Kéklő tenger

olaj, karton

33,5*50 cm

j.j.l.: E. Illés Ö.