249. 19. és 20. századi festmények > Virágzó cseresznyeág, 1951

599. Fülöp Antal Andor (Kolozsvár, 1908 - Kolozsvár, 1979)

Virágzó cseresznyeág, 1951

olaj, vászon

51*48 cm

j.b.f.: Fülöp Antal Andor 1951