249. 19. és 20. századi festmények > Velencei részlet, 1936

411. Meilinger Dezső (Eger, 1892 - Miskolc, 1960)

Velencei részlet, 1936

490*390 mm

j.j.l.: Meilinger Venezia 1936

akvarell, kréta, papír