249. 19. és 20. századi festmények > A tékozló fiú

757. Andrássy Kurta János (Kiskoh, 1911 - Budapest, 2008)

A tékozló fiú

faragott kő

m: 71 cm

j. a talpon: A. Kurta J.

restaurált