249. 19. és 20. századi festmények > Tanya gémeskúttal, 1936

453. Domján József (Budapest, 1907 - New York, 1992)

Tanya gémeskúttal, 1936

pasztell, papír

33*50 cm

j.j.l.: Domján 936