249. 19. és 20. századi festmények > "Téli táj"

415. Iványi - Grünwald Béla (Somogysom, 1867 - Budapest, 1940)

"Téli táj"

olaj, vászon

39,5*51 cm

j.b.l.: Szántó Jenő úrnak barátsággal Iványi Grünwald Béla; ho.: Fővárosi Képtár nagybányai kiállításra átvételi cédula, 1953 és aukciós raglap

Irodalom: Telepy Katalin: Iványi-Grünwald Béla, Budapest, Képzőművészeti Kiadó, 1984, (kat. sz. 168. Téli tanya, 1913 körül), Aukcionálva: Almásy, Grünberger, Réthi, Rutz és Szilárd Mű- és Régiségkereskedelmi Vállalat (v. Ernst Múzeum) II. Művészeti aukció, Budapest, 1946. május (kat. sz. 273. Téli táj)