249. 19. és 20. századi festmények > "Meditáció", 1970

682. Remsey Jenő György (Nagykőrös, 1885 - Gödöllő, 1980)

"Meditáció", 1970

olaj, farost

99*70 cm

j.j.l.: Remsey 970, ho. felirat