249. 19. és 20. századi festmények > Vihar előtt, 1925 körül

477. Vaszkó Ödön, Bilkei (Pancsova, 1896 - Budapest, 1945)

Vihar előtt, 1925 körül

olaj, karton

29*31,5 cm

j.j.l.: Vaszkó

Feltehetően kiállítva: Szinyei Merse Pál Társaság Tavaszi Szalon, Bp. Nemzeti Szalon 1926 V. 22-VI. 6., Reprodukálva: Art-Press, 2. évf. 10. szám 2004. okt., 34. old.