477. Vaszkó Ödön, Bilkei (Pancsova, 1896 - Budapest, 1945)
Vihar előtt, 1925 körül
olaj, karton
29*31,5 cm
j.j.l.: Vaszkó
Feltehetően kiállítva: Szinyei Merse Pál Társaság Tavaszi Szalon, Bp. Nemzeti Szalon 1926 V. 22-VI. 6., Reprodukálva: Art-Press, 2. évf. 10. szám 2004. okt., 34. old.