249. 19. és 20. századi festmények > "Festő és modell", 1984

727. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)

"Festő és modell", 1984

olaj, vászon

60*50 cm

j.h.o.: SZV 1984