249. 19. és 20. századi festmények > Csendélet őszi virágokkal és gyümölcsökkel,1941

487. Jándi Dávid (Jánd, 1893 - Nagybánya, 1944)

Csendélet őszi virágokkal és gyümölcsökkel,1941

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Jándi 941; ho.: Tájkép vázlat

Feltehetően kiállítva: Az OMIKE Művészakció, Művészeti kiállítás, Budapest, 1941 február (kat.sz. 28.)