487. Jándi Dávid (Jánd, 1893 - Nagybánya, 1944)
Csendélet őszi virágokkal és gyümölcsökkel,1941
olaj, vászon
60*80 cm
j.j.l.: Jándi 941; ho.: Tájkép vázlat
Feltehetően kiállítva: Az OMIKE Művészakció, Művészeti kiállítás, Budapest, 1941 február (kat.sz. 28.)