249. 19. és 20. századi festmények > Önarckép, 1938

648. Aba - Novák Vilmos (Budapest, 1894 - Budapest, 1941)

Önarckép, 1938

grafit, papír

190*145 mm

b.l.: Somlay Artúrnak mindennel Budapest V. Pozsonyi út 24. 1939 jan. 13. Aba-Novák; ho.: levéltöredék

sérült