249. 19. és 20. századi festmények > Nő asztalnál (Enteriőr)

521. Schönberger Armand (Galgóc, 1885 - Budapest, 1974)

Nő asztalnál (Enteriőr)

olaj, vászon

68*81 cm

j.b.l.: Schönberger A.