249. 19. és 20. századi festmények > Táj vihar előtt, 1919 körül

474. Aba - Novák Vilmos (Budapest, 1894 - Budapest, 1941)

Táj vihar előtt, 1919 körül

olaj, karton

38*40,5 cm