249. 19. és 20. századi festmények > Pihenő vándorcirkusz

633. Kotász Károly (Budapest, 1872 - Budapest, 1941)

Pihenő vándorcirkusz

olaj, vászon

23*28 cm

j.b.l.: Kotász K.