249. 19. és 20. századi festmények > Álló akt, 1958

720. Román György (Budapest, 1904 - Budapest, 1983)

Álló akt, 1958

szén, kréta, papír

435*295 mm

j.j.f.: R. Gy. 1958; j.b.l.: R. Gy. 1958