249. 19. és 20. századi festmények > Kötéltánc, 1973

724. Bartha László (Kolozsvár, 1908 - Kőszeg, 1998)

Kötéltánc, 1973

akvarell, tus, papír

410*470 mm

j.j.l.: Bartha László 1973