249. 19. és 20. századi festmények > Jelenet

665. Kondor Béla (Pestlőrinc, 1931 - Budapest, 1972)

Jelenet

rézkarc, papír

310*225 mm

j.j.l.: Kondor B.; b.l.: 50/4