249. 19. és 20. századi festmények > "Feltörekvő formák", 1948

713. Gyarmathy Tihamér (Pécs, 1915 - Budapest, 2005)

"Feltörekvő formák", 1948

akvarell, papír

210*300 mm

j.j.l.: Gy 48

oeuvre katalógusszám: 48/7