505. Csók István (Sáregres, 1865 - Budapest, 1961)
Színvázlat (sokác menyecske sírja)
olaj, fa
26*20,5 cm
j.b.l.: Csók I.; ho. autográf felirat és kiállítási címke töredék
BÁV 28/40. tétel