249. 19. és 20. századi festmények > Színvázlat (sokác menyecske sírja)

505. Csók István (Sáregres, 1865 - Budapest, 1961)

Színvázlat (sokác menyecske sírja)

olaj, fa

26*20,5 cm

j.b.l.: Csók I.; ho. autográf felirat és kiállítási címke töredék

BÁV 28/40. tétel