249. 19. és 20. századi festmények > Parasztember, 1924

470. Erdélyi Ferenc (Budapest, 1904 - Los Angeles, 1959)

Parasztember, 1924

olaj, vászon

67,5*55 cm

j.j.l.: Erdélyi Ferenc 1924 máj.