249. 19. és 20. századi festmények > "Visegrádi táj", 1957

567. Pap Gyula (Orosháza, 1899 - Budapest, 1983)

"Visegrádi táj", 1957

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Pap