249. 19. és 20. századi festmények > Falnál támaszkodó, 1933

690. Fáy Dezső (Budapest, 1888 - Budapest, 1954)

Falnál támaszkodó, 1933

olaj, vászon

100,5*80 cm

j.j.l.: Fáy 933; ho.: kiállítási címke töredék