249. 19. és 20. századi festmények > Virágzó bokrok

551. Olgyay Ferenc (Jászberény, 1872 - Budapest, 1939)

Virágzó bokrok

olaj, vászon

52,5*64,5 cm

j.j.l.: Olgyay F.