249. 19. és 20. századi festmények > Lány locsolókannával

436. Nádler Róbert (Pest, 1858 - Budapest, 1938)

Lány locsolókannával

olaj, vászon kartonra ragasztva

37,5*27 cm

j.j.l.: Nádler Róbert