249. 19. és 20. századi festmények > Leány hegedűvel, 1925

509. Kássa Gábor (Sátoraljaújhely, 1893 - Budapest, 1961)

Leány hegedűvel, 1925

olaj, karton

70*60 cm

j.j.f.: Kássa Gábor 1925