249. 19. és 20. századi festmények > "Fantasztikus táj"

750. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)

"Fantasztikus táj"

olaj, farost

33*60 cm

j.j.l.: MCP; ho.: autográf felirat